Petra

Specializace: Pole dance, Břišní pekáč,

2003-2008 Technická Univerzita Liberec, Učitelství pro II. stupeň obor TV, ČJ 2008 Instruktor Fitness-osobní trenér (Doc. PhDr. Eva Blahušová CSc.)

2009 Instruktor Fitball (Doc. PhDr. Eva Blahušová CSc.)

2010 Instruktor Trampies (Euforie)

2016 Břišní pekáč (Hanka Kynychová)

Zjistila jsem, že vlastně neumím být sama, ráda jsem mezi stejně naladěnými lidmi a jakmile uslyším tu správnou písničku, hned to se mnou začne šít.

Po vystudování oboru TV na TUL jsem pracovala ve fitku, kde to tak nějak začalo. Frčelo cvičení na fitballech a už tenkrát jsem poznala první ze svých klientek, které se mnou cvičí dodnes. Z balónů jsem přehopsala na trampolíny, z fitka do školství. U Barči jsem objevila kouzlo tyček (pole dance), což mě drží už od otevření studia a baví čím dál víc. Po těhotenské pauze jsem se vrátila ke svým hopsalkám, tyčím a po čase přemýšlela, jak tu mateřskou dovču zpestřit sobě i mému prckovi. Ve studiu jsme s podobně bláznivou Vendy zařídily koutek pro děti a daly možnost maminám, aby si přišly zacvičit i s dětmi. Miluju pohyb a všechno, co se kolem něj děje…a moc mě baví, když z lekcí odcházíte zničení a usměvaví :)

Zpět na výpis trenérů