Nejčastější dotazy

Přinášíme Vám odpovědi na nejčastější otázky, které nám posíláte. Pokud zde odpověď na Vaši otázku nenajdete, ozvěte se nám, rádi Vám odpovíme. 

1) Jak se registruji v rezervačním systému?

Na našem webu v kolonce „rozvrh a rezervace“ se Vám zobrazí tabulka s aktuálními lekcemi. Vpravo nahoře tabulky klikněte na „přihlásit se“ a v nově otevřeném miniokně překlikněte na „registrovat se“. Vyplníte základní údaje a po odeslání Vám na Vámi uvedený email přijde aktivační odkaz, který je potřeba otevřít a v něm si zadat heslo pro přístup do Vašeho účtu. Po zadání hesla máte účet aktivní.

2) Jak se přihlásím na jednorázovou lekci?

Nejprve proveďte registraci v našem rezervačním systému, pokud jste tak již neprovedli. (návod viz otázka č.1). Vyberte lekci v rozvrhu, otevřete ji a klikněte na „rezervovat lekci“. Pokud máte dobitý kredit, automaticky se Vám strhne odpovídající částka za lekci a máte zaplaceno. Pokud kredit nemáte, platbu po Vás budeme chtít na lekci.

Po dokončení rezervace Vám přijde email s rekapitulací rezervace (často chodí do hromadné pošty). Pokud Vám email nedorazil, nedokončili jste rezervaci.

3) Jak se přihlásím do kurzu?

Nejprve proveďte registraci v našem rezervačním systému, pokud jste tak již neprovedli. (návod viz otázka č.1). V rozvrhu najděte Vámi vybraný kurz v termín kdy začíná (je nutné v kalendáři rozvrhu najet na správný týden), rozklikněte lekci a klikněte na možnost „rezervovat kurz“. Automaticky se Vám rezervují všechny lekce kurzu. Po dokončení rezervace Vám přijde email s rekapitulací rezervace, pravidly kurzu a platbou (často chodí do hromadné pošty). Pokud Vám email nedorazil, nedokončili jste rezervaci.

4) Jak funguje kurz?

Kurz obsahuje 12 lekcí (není-li uvedeno jinak), které probíhají vždy v ten samý den a v tu samou hodinu každý týden. Trvá tedy 12 týdnů. Pokud na lekci nemůžete z jakýchkoliv důvodů dorazit, je nutné se odhlásit z konkrétní lekce v rezervačním systému min. 4 hodiny před začátkem lekce. Za včas odhlášenou lekci (pouze, pokud máte zaplacený celý kurz) se Vám přičte náhrada, kterou si můžete vybrat na jakékoliv jiné lekci v rozvrhu. Pokud se z lekce neodhlásíte a nedorazíte, propadá.

Kurzy označujeme dle úrovně pokročilosti od L1 (level 1 - začátečníci) až po cca L6 (level 6), poté nazýváme kurzy „profi“.

5) Jak se odhlásím z lekce?

V rozvrhu si najeďte na konkrétní týden, ve kterém se lekce nemůžete zúčastnit (týdny se přepínají vlevo nahoře) a klikněte na konkrétní lekci v konkrétní datum, kdy se chcete odhlásit. Po rozkliknutí se Vám zobrazí možnost „zrušit účast“.

KURZY

Kliknutím na „zrušit účast“ se Vám přičte náhrada, kterou si můžete vybrat na jakékoliv jiné lekci v rozvrhu. POZOR – náhrady se připisují pouze v případě, že se odhlásíte minimálně 4 hodiny před začátkem lekce a v případě, že máte zaplacený celý kurz.

JEDNORÁZOVÉ LEKCE

Kliknutím na „zrušit účast“ se Vám přičtou Vaše kredity zpět v případě, že se odhlásíte minimálně 4 hodiny před začátkem lekce. Pokud se z lekce nestihnete odhlásit včas, lekce propadá nebo za sebe můžete poslat náhradu. 

6) Jak si vyberu náhrady za zameškané kurzové lekce?

Vybrat náhradu si lze na jakékoliv lekci v našem rozvrhu. Vyberte si lekci, na kterou chcete přijít, rozklikněte ji a klikněte na „rezervovat lekci“. Okamžitě se Vám zobrazí okno s Vašimi platnými náhradami. Kliknutím na náhradu si rezervujete místo na lekci právě z té náhrady. Pokud na lekci nakonec nebudete moct dorazit, platí stejná pravidla jako při běžném odhlašování z lekce.

7) Jakou platnost mají náhrady zameškaných kurzových lekcí?

Všechny náhrady si lze vybrat po dobu trvání kurzu, ze kterého náhrady máte plus 14 dní po skončení kurzu. Všechny náhrady ale MUSÍ být rezervovány nejpozději v den, kdy kurz končí (v den poslední lekce kurzu). Tzn: kurz končí 31.1.2022, své náhrady musím mít rezervované nejpozději dne 31.1.2022 na lekce, které probíhají až do 14.2.2022. DOPORUČUJEME nenechávám vybírání náhrad na poslední chvíli!

Prodloužení náhrad je možné v případě, kdy vám zdravotní komplikace brání si náhrady vybrat. Je nutné komplikace věrohodně doložit (lékařskou zprávou).

8) Můžu se připojit do kurzu i když už začal?

Ano. Připojit se můžete kdykoliv v průběhu kurzu, pokud je v kurzu volné místo. V rezervačním systému klikněte na konkrétní termín a lekci, kdy chcete začít a proveďte rezervaci kurzu (návod viz výše „jak se přihlásit do kurzu“). Systém Vám automaticky vypočítá cenu kurzovného podle počtu zbývajících lekcí kurzu.

9) Můžu se přihlásit pouze na jednorázovou lekci v rámci kurzu?

Ano. Postup je stejný jako při rezervaci klasické jednorázové lekce (viz. otázka č. 2)

10) Jak a kdy platit kurzovné?

Platit lze online platební kartou, bankovním převodem nebo hotově na lekci. Tuto možnosti si vyberete sami při rezervaci kurzu. Při platbě v hotovosti je NUTNÉ zaplatit na první lekci zálohu 500,-Kč, zbývající částku kurzovného je nutné doplatit nejpozději do 14-ti dnů od začátku kurzu. Doporučujeme platit celé kurzovné najednou ihned.

11) Jak fungují kurzy pro děti?

KIDS a TEENS kurzy trvají vždy celé pololetí (od září do konce ledna, od února do konce června). Každé pololetí vypisujeme kurzy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Každý týden cvičíme v ten samý den a v tu samou hodinu. Kurzovné se každé pololetí liší v závislosti na počtu lekcí za dané pololetí. Od kurzovného rovnou odečítáme lekce ve dnech, na které připadají prázdniny a státní svátky. Pokud na lekci nemůžete z jakýchkoliv důvodů dorazit, je nutné se odhlásit z konkrétní lekce v rezervačním systému min. 4 hodiny před začátkem lekce. Za včas odhlášenou lekci (pouze, pokud máte zaplacený celý kurz) se Vám přičte náhrada, kterou si můžete vybrat na jakékoliv jiné lekci v rozvrhu. Pokud se z lekce neodhlásíte a nedorazíte, propadá. Více info o odhlašování a náhradách viz otázka č.5,6,7)

12) Jak přihlásit dítě do kurzu/na jednorázovou lekci?

Nejprve proveďte registraci v našem rezervačním systému, pokud jste tak již neprovedli. (návod viz otázka č.1). V rozvrhu najděte Vámi vybraný kurz v termín kdy začíná (je nutné v kalendáři rozvrhu najet na správný týden), rozklikněte lekci. Po rozkliknutí lekce se vám zobrazí možnosti „přidat dítě“. Tím si pod svůj „rodičovský“ profil přidáte své dítě a jeho jménem poté rezervujete kurz kliknutím na „rezervovat kurz“. Automaticky se Vám rezervují všechny lekce kurzu. Po dokončení rezervace Vám přijde email s rekapitulací rezervace, pravidly kurzu a platbou (často chodí do hromadné pošty). Pokud Vám email nedorazil, nedokončili jste rezervaci.

Pokud chcete dítě přihlásit pouze na jednorázovou lekci, po přidání dítěte pod Váš profil postupujte stejně jako v otázce č. 2.

13) Můžu z kreditů platit kurz?

NE, pokud máte rezervovaný kurz. Cena jedné lekce v kurzovném je oproti jednorázovým vstupům zvýhodněná a nelze toto zvýhodnění kombinovat s již zvýhodněnými kreditovými balíčky.

ANO, pokud si budete rezervovat každou lekci kurzu zvlášť jednorázově (strhne se Vám z kreditů vyšší cena za jednorázovou lekci než jaká je za jednu lekci při koupi celého kurzu).

14) Jak si koupit kreditový balíček?

- online platební kartou (v systému vlevo nahoře pod „koupit kredity“) – kredity se Vám přičtou automaticky ihned po zaplacení vaší platební kartou, faktura o zaplacení Vám dorazí do emailu

- bankovním převodem na účet 2401549642/2010 (do poznámky uveďte MB + jméno, na které máme kredit připsat) - kredit vám připíšeme ručně hned jakmile nám platba dorazí a my to zjistíme

- hotově na recepci

15) Lze si zakoupit i jinou částku na kredity než nabízíte v kreditových balíčkách?

Ano, ale v tomto případě nenabízíme zvýhodnění (kredity navíc, které při zakoupení kreditových balíčků dostáváte). Platba jiné částky, než jsou kreditové balíčky, je možná pouze bankovním převodem nebo hotově.

16) Jakou platnost mají kreditové balíčky?

Rok od zakoupení. Poté vypršení termínu propadají.

17) Je možné kredity prodloužit?

Ano, v případě, kdy Vám zdravotní komplikace brání kredity využít. Je nutné komplikace věrohodně doložit (lékařskou zprávou).

18) Lze vrátit kurzovné/kredity?

Ano, v případě, kdy Vám zdravotní komplikace brání kredity využít. Je nutné komplikace věrohodně doložit (lékařskou zprávou). Pokud máte jiný důvod (stěhování, už nechcete lekce z jakýchkoliv důvodů navštěvovat,…), kredity ani kurzovné nevracíme, ale nabízíme možnost převést Vaše penízky komukoliv jinému. Stačí, když nám napíšete na čí účet (email, pod kterým je dotyčný u nás registrován) máme Vaše kurzovné/kredity převést. Cenu si pak řešíte s dotyčným sami.

19) Jak funguje Multisport?

Kartu multisport přijímáme pouze na jednorázové lekce, které svou cenou nepřesáhnou 100,-Kč (všechny lekce mimo pole dance a létací jógu). Pokud chcete platit kartou Multisport, rezervujte si místo v našem systému, doražte s kartou a tu na místě „odpípneme“.

20) Co na sebe na lekce pole dance?

Na zahřátí doporučujeme tričko/tílko (v zimě klidně mikču) a legíny. Po zahřátí se svlékáme do sportovních kraťásků a sportovních podprsenek. Cvičíme bez bot.

Exotic pole dance tančíme nejčastěji v legínách a sportovním vršku. Heelsy nejsou nutností, ale doporučujeme je mít, jde to v nich lépe. Velice doporučujeme měkké chrániče na kolena!

21) Co na sebe na lekce létací jógy?

Přilehlé oblečení bez zipů, cvočků a jiných aplikací, které se mohou o síť zatrhnout a roztrhnout ji. Nutné je zakryté podpaží – tzn. tričko s krátkým rukávem. Doporučujeme mít na lekci ponožky, nejlépe protiskluzové. Cvičíme bez bot.

22) Můžu s sebou na lekci vzít děti?

Hlídání sice nenabízíme, ale děti si na podložkách v sále můžou klidně samy pohrát.