Evča

Specializace: Pole Fitness, Pole dance,

Pro začátek bych ráda uvedla, že jsem poměrně umělecky založený člověk. Vystudovala jsem střední umělecko-průmyslovou sklářskou školu v Kamenickém Šenově a v současné době studuji v Praze na VŠCHT (ale nebojte, vyjmenovat periodickou tabulku prvků po vás chtít nebudu...možná :)).

Jsem ten typ člověka, co pořád musí něco podnikat, jinými slovy, prokrastinace není úplně můj obor. Miluji sport a tanec (prostě a naprosto).

Na základní škole jsem chodila na gymnastiku (žádná extraliga to nebyla, ale nějakou tu ohebnost jsem si tam vypěstovala). Na střední škole jsem chtěla začít závodně tančit v páru, ale nevyšlo to.

Začala jsem s pole-dance v B-Pole Studiu v České Lípě před třemi lety. Hledala jsem nějaký druh tance, který by v sobě skloubil ladnost, silové cviky, gymnastiku a choreo (jinými slovy dosti rozmanitý sport). A jelikož mám ráda výzvy a ráda je zdolávám, stal se pole-dance jednou z mých nejoblíbenějších aktivit a tím i nedílnou součástí mého života. Vždy si na cvičení najdu čas, protože je to něco, co mi pomáhá odreagovat se od starostí, s nimiž se v dnešní uspěchané době musí každý člověk potýkat.

Mimo jiné také ráda čtu, zpívám, někdy si zahraji na flétnu, a abych nezapomněla...zbožňuji filmy, plavání, turistiku, divadlo a vanilkovou zmrzlinu!

Zpět na výpis trenérů