Stáňa

Specializace: Létací jóga,

V průběhu života je přirozené, že se naše sny a touhy mění a s nimi i naše aktivity. Cvičení ve vzdušných sítích je pro mě rozhodně dlouhodobější pouto. Miluji pohyb a létací jóga v sobě pojí kombinaci jak posilování, protahování či relaxace, tak i nejrůznějších akrobatických prvků. Vzdušná jóga dokonale pomáhá k harmonizaci těla i duše a posouvání svých limitů. Jedná se o kreativní činnost, při které si každý přijde na své. Objeví kouzlo „létání“ a sám bude překvapen, co všechno dokáže. Stačí se jen vyhoupnout do sítě.

Létat jsem začala v roce 2018 a rok poté jsem absolvovala certifikační kurz na lektorku. Od té chvíle létací jóga pro mě nabrala mnohem větší rozměr. V březnu 2022 jsem si dále doplnila specializaci jógy ve vzduchu pro děti a dospívající. Předávat radost a zkušenosti ostatním, z něčeho, co máte rádi, je skvělý pocit. Není větší odměna, než nadšení klientů z jejich pokroků, které všechny na lekcích doslova nabíjí pozitivní energií.

Mimo jiné se věnuji pole dance a lyengar józe. Mám ráda čas strávený s přáteli, hudbu, divadlo nebo objevování nových míst a výzev, které život přináší.

Otázky: „Zvládnu to?“, „Je to pro mě vhodné?“ zanechejte doma, a přijďte si vyzkoušet viset hlavou dolů, protáhnout se nebo jen tak si užít relaxační houpání v síti. Těším se na společné lekce! :)

Zpět na výpis trenérů