Stáňa

Specializace: Létací jóga,

V průběhu života je přirozené, že se naše sny a touhy mění a s nimi i naše aktivity. Cvičení ve vzdušných sítích je pro mě rozhodně dlouhodobější pouto. Miluji pohyb a jóga ve vzduchu v sobě pojí kombinaci jak posilování, protahování či relaxace, tak i nejrůznějších akrobatických prvků. Vzdušná jóga dokonale pomáhá k harmonizaci těla i duše a posouvání svých limitů. Jedná se o kreativní činnost, při které si každý přijde na své. Objeví kouzlo „létání“ a sám bude překvapen, co všechno dokáže. Stačí se jen vyhoupnout do sítě.

Létat jsem začala v roce 2018 a rok poté jsem absolvovala certifikační kurz na lektorku. Od této chvíle jóga ve vzduchu pro mě nabrala mnohem větší rozměr. Předávat radost a zkušenosti ostatním, z něčeho, co máte rádi, je skvělý pocit. Není větší odměna, než nadšení klientů z jejich pokroků, které všechny na lekcích doslova nabíjí pozitivní energií. Dále jsem si postupně doplňovala nejrůznější specializace jako je např. akrobacie nebo pilates v síti.

Mimo jiné se věnuji pole dance, aerial hoop nebo fitness. Mám ráda čas strávený s přáteli, hudbu, divadlo nebo objevování nových míst a výzev, které život přináší.

Otázky: „Zvládnu to?“, „Je to pro mě vhodné?“ zanechejte doma, a přijďte si vyzkoušet viset hlavou dolů, protáhnout se nebo jen tak si užít relaxační houpání v síti. Těším se na společné lekce! :)

Certifikáty:

2018

D-yogi FLY - Level I

2022

Lektor jógy ve vzduchu pro začátečníky

Lektor akrobatické jógy ve vzduchu

Lektor pilates ve vzduchu

Lektor jógy ve vzduchu pro děti

Lektor jógy ve vzduchu - anatomické souvislosti

2023

Rekvalifikační kurz pro instruktora jógy ve vzduchu s akreditací MŠMT

Zpět na výpis trenérů