Barča

Specializace: Strečink, Pole dance,

Jsem studentkou magisterského studia mezinárodního managementu na Newton College v Praze. A sport je můj celý život! Od malička jsem prošla několika druhy sportů – od gymnastiky přes závodní plavání až k mé lektorské kariéře, která začínala lekcemi jumpingu a ropeskippingu. Miluju předávat svoje nadšení a energii na lekcích a ještě více mě baví tu energii dostávat od mých „cvičenek“ zpět.

S pole dance jsem začala v září 2011 a od té doby jsme nerozlučná dvojka. Chtěla jsem svou radost z tyček předávat dál a proto v dubnu 2013 vzniklo B-Pole Studio Česká Lípa a o pár let později v říjnu 2018 pobočka B-Pole Studia v Mladé Boleslavi. Kromě pole dance, jumpingu a ropeskippingu jsem vyškolená lektorka Břišního pekáče cvičitelky Hanky Kynychové a tanečního stylu Twerku od královny twerku v ČR – Anet Antošové. S Anet jsem spolupracovala na různých tanečních akcích a natáčeních. Od začátku roku 2018 tančím v divadelní One Man Show Martina Trnavského - Rapper. V současné době pracuji se skupinou Pyroterra na unikátní pole dance show s ohněm.

Můj dosavadní největší úspěch je 2. místo na MČR v Pole ART 2018 v kategorii Profesionálek.

Mimo sport mě baví muzika – od 17-ti let jezdím zpívat s kapelou na plesy, svatby, zábavy. Poslední rok už ale jen tak nárazově. Pole dance má prostě přednost :) . Miluju cestování, přátele, aktivní relax třeba na bruslích. 

Zpět na výpis trenérů